Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

כללי - חוגים

חוגים בתקוע

חוגי תשפ"ג

טבלת חוגים תקוע

חוגים נוספים בישוב בהרשמה דרך המדריך - לחצו לפרטים:

קפואירה

נגרות

חוגים בתקוע
    שם החוג/קורס קבוצה גיל מרכז תחום גילאים יום שעות מחיר מרצה/מדריך פרטים והרשמה
    גיטרה - גיטרה מתחילים-תקוע חוגים בתקוע תקוע מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 רביעי 16:00-17:00 180 היזמי שושנה +
    הרכבים - הרכב נוער תקוע חוגים בתקוע תקוע מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 שני 19:30-20:00 260 +
    כדורסל אליצור (נבחרת) - תקוע אליצור כיתה ה' חוגים בתקוע ילדים (6-12) תקוע
    תקוע
    ספורט והתעמלות 0-0
    0-0
    ראשון
    שלישי
    17:00-18:30
    17:15-18:45
    290 ג'קסון יעקב +
    כדורסל אליצור (נבחרת) - תקוע אליצור כיתה ו' חוגים בתקוע ילדים (6-12) תקוע
    תקוע
    ספורט והתעמלות 0-0
    0-0
    ראשון
    שלישי
    15:30-17:00
    15:45-17:15
    290 ג'קסון יעקב +
    סטודיו M - תקוע פלדנקרייז חוגים בתקוע תקוע ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 09:00-09:45 180 חברוני חיה +
    פיתוח קול - תקוע פיתוח קול 45פרט חוגים בתקוע מוסיקה ואמנויות הבמה 480 היזמי שושנה +
    רובוטרוניק - תקוע א-ג רובוטיקה חוגים בתקוע ילדים (6-12) תקוע יזמות טכנולוגיה ומדע 0-0 שני 14:40-15:40 170 אבישי מנדל +
    רובוטרוניק - תקוע ד-ו רובוטיקה חוגים בתקוע ילדים (6-12) תקוע יזמות טכנולוגיה ומדע 0-0 שני 15:40-16:40 170 אבישי מנדל +
    תקוע - קרמיקה - תקוע קרמיקה א-ב חוגים בתקוע ילדים (6-12) תקוע אומנות 0-0 שני 17:00-17:45 160 עציון ברוריה +
    תקוע - קרמיקה - תקוע קרמיקה ג-ומעלה חוגים בתקוע הגיל הרך (0-5) תקוע אומנות 0-0 שני 18:00-18:45 160 עציון ברוריה +
    תקוע - קרמיקה - תקוע קרמיקה גן-א חוגים בתקוע הגיל הרך (0-5) תקוע אומנות 0-0 שני 16:00-16:45 160 עציון ברוריה +
    תקוע כדורגל - תקוע ב-ד כדורגל חוגים בתקוע הגיל הרך (0-5) תקוע ספורט והתעמלות 0-0 שני 17:15-18:00 165 שוורץ אלעד +
    תקוע כדורגל - תקוע גן-ב כדורגל חוגים בתקוע הגיל הרך (0-5) תקוע ספורט והתעמלות 0-0 שני 16:30-17:15 165 שוורץ אלעד +
    תקוע כדורגל - תקוע ד- ו כדורגל חוגים בתקוע הגיל הרך (0-5) תקוע ספורט והתעמלות 0-0 שני 18:00-18:45 165 שוורץ אלעד +
    תקוע כדורסל - תקוע כדורסל כיתה א-ב חוגים בתקוע ילדים (6-12) תקוע ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 13:40-14:25 160 ג'קסון יעקב +
    תקוע כדורסל - תקוע כדורסל כיתה ג-ד חוגים בתקוע ילדים (6-12) תקוע
    תקוע
    ספורט והתעמלות 0-0
    0-0
    ראשון
    שלישי
    14:30-15:30
    14:40-15:40
    220 ג'קסון יעקב +
    תקוע כדורסל - תקוע כדורסל כיתה ז-ח חוגים בתקוע ילדים (6-12) תקוע
    תקוע
    ספורט והתעמלות 0-0
    0-0
    ראשון
    שלישי
    17:00-18:00
    17:15-18:15
    220 ג'קסון יעקב +
    תקוע מחול [ג'אז] - בלט טרום א-ג חוגים בתקוע הגיל הרך (0-5) תקוע ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 16:45-17:30 160 מקובר תהילה +
    תקוע מחול [ג'אז] - בלט יצירתי גן חוגים בתקוע הגיל הרך (0-5) תקוע ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 16:00-16:45 160 מקובר תהילה +
    תקוע מחול [ג'אז] - בלט מודרני ד-ו חוגים בתקוע הגיל הרך (0-5) תקוע ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 15:10-16:00 160 מקובר תהילה +
    תקוע מחול [ג'אז] - היפ הופ ג-ה חוגים בתקוע הגיל הרך (0-5) תקוע ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 17:45-18:30 160 מקובר תהילה +
    תקוע מחול [ג'אז] - היפ הופ ו-ח חוגים בתקוע הגיל הרך (0-5) תקוע ספורט והתעמלות 0-0 ראשון 18:30-19:15 160 מקובר תהילה +
    תקוע נטבול - תקוע נטבול ה-ו חוגים בתקוע ילדים (6-12) תקוע ספורט והתעמלות 0-0 שלישי 14:45-15:45 140 קומר סוזי +
    תרבות-בי"ס לתאטרון - תקוע תאטרון ג-ד חוגים בתקוע ילדים (6-12) מתנ"ס גוש עציון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 רביעי 16:30-17:30 200 תמר בלום +
    תרבות-בי"ס לתאטרון - תקוע תאטרון ה-ו חוגים בתקוע ילדים (6-12) מתנ"ס גוש עציון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 רביעי 17:30-19:00 240 תמר בלום +
    תרבות-בי"ס לתאטרון - תקוע תאטרון ז-ח חוגים בתקוע נוער (13-18) מתנ"ס גוש עציון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 רביעי 15:00-16:30 240 תמר בלום +
    תרבות-בי"ס לתאטרון - תקוע תאטרון ט-יב חוגים בתקוע נוער (13-18) מתנ"ס גוש עציון מוסיקה ואמנויות הבמה 0-0 רביעי 19:00-21:00 280 תמר בלום +
    WhatsApp chat